داوطلب گرامي:

متقاضیان تدریس در دوره آموزشی که قبلا در سازمان نظام مهندسی دارای پرونده مدرسی می باشند می بایست مجددا با فراخوان حاضر تقاضای خود را اعلام نمایند.

شما می توانید ضمن مطالعه شیوه نامه صدور پروانه آموزش نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید. ضمنا این ثبت نام مقدماتی می باشد و چگونگی ارسال مدارک متعاقبا از طریق همین وب سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

از بين فيلدهاي اطلاعاتي در نظر گرفته شده، پر كردن فيلدهاي نام، نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کدملی، تلفن همراه، شماره عضویت نظام، شماره پروانه، تاریخ صدور و اعتبار پروانه  ضروري است. در غير اين صورت اطلاعات شما ثبت نخواهد شد.

شماره عضويت و شماره پروانه خود را به صورت کامل و بدون خط تيره وارد كنيد. (شماره عضویت 9 رقمی و شماره پروانه 10 رقمی و بدون صفر پیشین است.)

تمامي فيلدهاي اطلاعاتي را كه مربوط به سال مي شوند، مانند سال تولد، سال اخذ مدرك تحصيلي و سال شروع به تحصیل به صورت دو رقم عددي وارد نمایید.

فیلدهای کدملی، شماره تلفن، شماره موبایل، کدپستی را بدون خط تیره وارد نمایید.

فيلد هايي را كه مايل به تكميل آن ها نيستيد خالي بگذاريد و از نوشتن جملاتي مانند ندارم و كاراكترهايي مانندخط تیره جدا خودداري نمایید.

جهت سهولت در ثبت نام، متن مربوط به سوابق حرفه ای، تدریس و تحقیقاتی خود را قبلا آماده نموده و در فیلد مربوطه کپی نمایید. همچنین فایل مربوط به سوابق داوطلب را دانلود کرده، آن را پرنمایید وهمراه سایر مدارک به شیوه ای که بعدا اعلام خواهد شد به سازمان تحویل نمایید. (فایل سوابق داوطلب)

پس از تكميل فرم دكمه ثبت اطلاعات را كليك كنيد.

چنانچه ثبت نام موفقيت آميز باشد، صفحه اي حاوي اطلاعات تكميلي شما نمايش داده خواهد شد كه در بالاي آن كد رهگيريتان درج شده است. شما با استفاده از این کد رهگیری می توانید به دفعات وارد سیستم شده و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

پس از اطمینان از اطلاعات ورودی خود دکمه ثبت نهایی را کلیک کرده و از صفحه حاوي اطلاعات تكميلي خود پرینت گرفته و آن را مهر و امضا نمایید.

توجه:

پس از ثبت نهایی اطلاعات، امکان ویرایش برای شما فراهم نخواهد بود بنابراین در ورود اطلاعات خود دقت کافی را داشته باشید.

 

عناوین و سرفصل های دوره های ورود به حرفه و ارتقا پایه اجرا